Kalite Politikamız

K-Lift Asansörleri olarak Avrupa normlarına uygun asansörler imal edip satış sonrası servis hizmetlerini de yürütürken, Kalite Yönetim Sistemi uygulanması ve yaşatılması, başta Genel Müdür ve üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlarımızın sorumluluğu ve yönetimindedir.

  • Asansörlerimizi satın alan firma ve/veya kişilerin koşulsuz memnuniyeti, olmuştur.
  • Asansörlerimizi kullanan herkesin güvenliği ve beğenisi,
  • Servis hizmetlerimizin sürekli, eksiksiz ve muntazamlığı,
  • Çalışan asansörlerimizin arıza yapmadan senelerce çalışması gayreti,

Böyle bir anlayış ve bilinçle yolumuza devam ederken, çalışanlarımızı mesleki bilgi, değişen ve AB normlarına göre yenilenen Asansör Standartları, İş güvenliği konusunda sürekli eğitmemiz gerektiğini hiç aklımızdan çıkarmadık.

Sürekli gelişen asansör teknolojisine hiç uzak kalmadan sürekli yenilikçi ve yaptığımız işi bir nebze de olsa meslektaşlarımızdan farklı yapabilmek anlayışından hiç bir zaman vazgeçmeyerek marka imajımızı geliştirip daha da iyi yerlere gelebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Her bir çalışanımız, bizi geleceğe taşıyan Kalite Yönetim Sistemi’ nin iyileştirilmesine yönelik önerilerde bulunabileceği, potansiyel bir risk fark ettiğinde müdahale etme konusunda tarafımızdan yetkilendirildiği bilinciyle hareket edecektir.

 

“Bizler asansörümüzü satmıyor, kullanmaları için müşterilerimize emanet ediyoruz”