Referanslarımız

PicMonkey CollageK LİFT olarak tesisini tamamladığımız, asansör ve yürüyen merdivenlerinize periyodik bakım ve sonsuz arıza hizmeti verilmekteyiz. K LİFT marka olmayan bir asansörün bakımı için talep geldiği zaman ise öncelikle tesisin kapsamlı bir incelemesi yapılır.

İnceleme sonrasında düzenlenen Teknik İnceleme Raporu doğrultusunda yapılması gerekli olan işlemler tarafınıza bir teklif halinde sunulduktan sonra bu işlemlerin yapılasını kabul etmeniz halinde asansör bakım sürecine dâhil edilir.

Bu hizmet, deneyimli, isinde uzman mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından asansörünüzün tam kapasiteyle ve sorunsuz çalışması amacıyla verilmektedir.

Arızalara en geç 2 saat içinde müdahale etmek Kalite Hedeflerimizin başında gelmektedir. Bakım, arıza veya modernizasyon sırasında değiştirilen parçalar 2 yıl garantilidir.

Bakım, arıza veya modernizasyon sırasında değiştirilen ya da geliştirilen parçalar, asansörünüzün tam kapasite ve maksimum verimle çalışması amacıyla yurt dışından getirtilir ya da yurtiçindeki en kaliteli yerlerden seçilir. Böylece asansörünüz maksimum verimle çalışır.

Hizmet Verdiğimiz Referanslarımızdan Bazıları
Grand Ring Otel – Beldibi 3

Serinevler Sitesi-Yeniköy

Ring Beach Otel – Beldibi 1

Yozkent Sitesi – Merkez

Dream Otel –Kemer

Antelsan İş Merkezi- Merkez

Phaselise Rose Otel –Tekirova

Soytaş Ulukut İş Merkezi – Merkez

Ant Port Residance – Merkez

Akdeniz Şifa Hastaneleri – Merkez

O.T.S. Turizm – Merkez

Doğa Kent Sitesi – Merkez

Alara Park – Merkez

Sebahat Tüzün Sitesi -Merkez

Oğrak Sitesi – Merkez

Yamanlar sitesi –Merkez

Kent Konutları – Merkez

Işık Sitesi – Merkez

Coşkun Spot AVM-Merkez

Golden Lotus Hotel-Kemer

Z.Barsal Sitesi -Merkez