Tarihçe

Hakkımızda ResimFirmamız, 1990 lı yıllarda başladığımız sektör deneyimine 2015 itibariyle K Lift olarak devam etmekteyiz.

Firmamız son teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü ( kademesiz hız ayarlı)  tam otomatik kat ve kabin kapılı simplex, dublex, triplex kumanda sistemli şahıs, yük, oto servis,  sedye,  özürlü, makine dairesiz ve panoramik tip elektrik veya hidrolik tahrikli asansörlerinin imalatı, montajı ve servis hizmetlerini yürütmektedir.

Bünyesinde mühendis ve deneyimli teknik personel bulunduran firmamız her türlü asansör projesi, mühendislik hizmetleri ve taahhüt işlerini konusunda uzman ve eğitimli personeli ile birlikte gerçekleştirmektedir. K-Lift Asansörleri olarak tüm yurt genelinde 300 adetten fazla asansör tesisini tamamlamış olan firmamız kalitesini sürekli iyileştirerek ve teknolojinin son imkânlarını uygulayarak çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Tüm faaliyetlerinde,  Türkiye’ de ve Avrupa Birliği Ülkelerinde LIFTINSTITUUT ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Asansörlerde kullanılan malzeme ve montaj ne kadar iyi olursa olsun bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Servise verilen asansörlerimizin raporları teknik bürolarımıza ulaştığı andan itibaren gerekli planlamalar yapılıp asansörünüz bakım listelerine eklenir. Düzenli olarak her ay teknik elemanlarımız tarafında yapılan bakımlarda olası problemler incelenir ve problemin arızaya dönüşmesine izin verilmeden gerekli müdahale yapılır. Her ay yapılan bakımdan sonra doldurulan bakım formu teknik büroya iletilir ve tüm bakım formları tek tek incelenerek dosyalanır. Ürünlerimizin sorunsuz çalışmasını sağladığımız bakım servisimizde en önemli unsurumuz müşteri memnuniyetidir.

Oluşabilecek arızalara en kısa zamanda müdahale edilerek asansörün kullanıcısına en kısa zamanda hizmet etmesi sağlanır. Telsiz ve GSM şebekeli telefonlarla donatılan teknik ekiplerimiz arızalara hemen müdahale edip asansörün sorunsuz çalıştığına kanaat getirdiklerinde asansörü kullanıcısının hizmetine sunar.

Hastane, otel, otopark gibi 24 saat hizmet verilmesi gereken binalara özel sözleşmeler ile bu hizmet verilir.